פורום תמיכה

רישיון מקצועי

ericksanchez64fullgas@gmail.comericksanchez64fullgas@gmail.com הודעות: 7Verified User

אני רוצה לקנות רישיון מקצועי עבור ה- ECU שלי, איך אוכל לקנות אותו, אני משתף את ה- arness שלי עם meenmotorsport, אני כבר מהבהב את ה- Eco שלי מהאופניים

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, איזו שנת R6 יש לך? באיזה חשבון אתה משתמש כדי להבהב את האופניים שלך? תודה, ג'ייסון א.

• ericksanchez64fullgas@gmail.comericksanchez64fullgas@gmail.com הודעות: 7Verified User

ה- r6 הוא 2017 והחשבון הוא ameen@meenmotorsports.com

היי, אני יכול לשלוח לך בדוא"ל חשבונית הזמנה מיוחדת עבור רישיון צוות המירוץ. באיזה חשבון היית רוצה לשלם? תודה, ג'ייסון א.

• ericksanchez64fullgas@gmail.comericksanchez64fullgas@gmail.com הודעות: 7Verified User

שלום ג 'ייסון אני רוצה לשלם את זה עם החשבון של ameen @ meenmotorsports אני רוצה לשאול אותך אם אתה יכול להבהב ecu שכבר הבזיק. בברכה אריק סאנצ'ס

שלח לי לכתובת ericksanchez64fullgas@gmail.com את החשבונית המיוחדת לביצוע התשלום באמצעות פייפאל או ברכות amex

היי, שלחתי לך בדוא"ל את החשבונית. אנא הודע לי אם אינך מקבל אותה. תודה, ג'ייסון א.

הלו ג'ייסון יש לי ECU, שכבר ביצעתי את הבזק עם רישיון No. 2316C59E, ERICK S

• adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com הודעות: 11Verified User

היי ג'ייסון! האם לדעתך אפשר לשדרג את הרישיון שלי לרישיון מקצועי? או שאני צריך לקנות אחד חדש? אני לא צריך את החומרה, רק את הרישיון כדי לפתוח את כל תכונות המקצוענים. תודה! אדריאן

היי, כן, אני יכול לחשוף אותך על רישיון המקצוענים אם תרצה. רישיון המקצוענים בפני עצמו הוא $1000. אנא הודע לי אם ברצונך שאשלח את החשבונית לדרכך. תודה, ג'ייסון א.

שלום ג'ייסון, קניתי את הרישיון המקצועי בחשבון ameen, רק כשאני רוצה להשתמש בו, כתוב שאין רישיון, אתה יכול לעזור לי, שלום אריק סאנצ'ז

היי, הרישיון מראה זמין עדיין ולא בשימוש. אתה יכול לשלוח לי דוא"ל במקום בפורום בשביל זה? תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.