Forum wsparcia

flash init problem m.in.

podpięty do bocznej uprzęży roweru, był w stanie błysnąć za pierwszym razem bez problemu. po raz drugi powtarzał mi ostrzeżenie „uprząż, klucz do włączenia”, podczas gdy miałem włączone zarówno uprząż, jak i rower. uruchomiłem diagnostykę pomocy, zawsze otrzymuj kody 0, 20, 30, 6 i 36. więc to nie problem. potem losowo uprząż łączy się na drugim błysku znikąd. przy trzeciej próbie flashowania otrzymuję komunikat „nie znaleziono ecu, chcę kupić licencję”? sprawdziłem ponownie moje styki do ecu, przewody podpięte poprawnie. moc odczytuje .03 między czerwonym i czarnym przewodem, sprawdziłem je ponownie, nawet podłączyłem prosto do ujemnego na akumulatorze. Wiem, że init flash musi zostać zresetowany, ale ta rzecz powodowała problemy na długo przedtem. To nie jest dobry pierwszy dzień z tym produktem. Bardzo zawiedziony.

Komentarze

  • beaugraves42@yahoo.combeaugraves42@yahoo.com Posty: 3Verified User

    właściwie, nawet nie jestem pewien, czy muszę wysłać e-mail bezpośrednio do personelu, czy też publikowanie tutaj jest wystarczające. ponieważ jestem prawie pewien, że odtąd ta sprawa będzie problematyczna.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Test interfejsu w oprogramowaniu nie powie Ci wszystkiego. Na jakim rowerze jest zamontowana ta uprząż?

  • beaugraves42@yahoo.combeaugraves42@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Gsxr750 z 2011 roku. Potrzebujesz numeru seryjnego kalkulatora?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj ponownie flashować, proszę. Dzięki.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.