Irrotettu huippunopeuden rajoitin
 magnogarcia83@gmail.com            
            
                Viestejä: 4Verified User
magnogarcia83@gmail.com            
            
                Viestejä: 4Verified User             
            
            
                            
                                  sisään YXZ 1000R             
        Hei, kirjoitin yhden ECU: n rajoittamattomalla äänellä. Nopeudella 115 km / h se rajoittaa. Mitä voin tehdä. Kiitos.
Kirjaudu sisään tai Rekisteröidy kommentoidaksesi.                    
                                     
 
                             Suomalainen
Suomalainen Englanti
Englanti arabialainen
arabialainen Kiinalainen
Kiinalainen Hollannin kieli
Hollannin kieli Ranskan kieli
Ranskan kieli Saksan kieli
Saksan kieli heprealainen
heprealainen hindi
hindi italialainen
italialainen japanilainen
japanilainen Korealainen
Korealainen Kiillottaa
Kiillottaa Portugalin kieli
Portugalin kieli Venäjän kieli
Venäjän kieli Espanja
Espanja Ruotsin kieli
Ruotsin kieli
Kommentit
Hei, mikä oli ECU-osanumero? Voitteko saada minulle kuvan siitä? Millä tiedostolla sinä salasit sen? Kiitos, Jason A.
Toki, annan minun päästä ECU: hin ja lähetän kuvan. Tiedosto oli rajoittamaton tiedosto. Kiitos Jason.
Hei, Sinun on tarkistettava tiedoston vaihtoehdot, ennen kuin sinäkin vilkkaat sitä. Jos ECU-osanumerosi oli B57-00 ja välkkyi vastaavan osanumerotiedoston kanssa, sinun on ensin tarkistettava vaihtoehto. Näyttää siltä, että tällä asetuksella on edelleen huippunopeusrajoitus, joten sammuta se manuaalisesti ja päivitä ECU uudelleen, niin olet hyvä. Kiitos, Jason A.
Rajoittamaton tiedosto ladattiin poistamalla huippunopeudenrajoitin, huippunopeutta rajoitetaan edelleen. Tämä on yamahan ecu. F8T86171 2HC-00 6125
Hei, 2HC-00-ECU: n 2HC-00-tiedostossa ei pitäisi olla ongelmaa. Testasin tämän henkilökohtaisesti kaupassamme aiemmin. Sanot, että nopeus on rajoitettu 115: een, kun se on asetettu pois käytöstä. Jos asetat sen sallimaan, mihin nopeus on rajoitettu? Kiitos, Jason A.