Forum wsparcia

2019 MT07 Quickshifter PROBLEM !!!

oti1167@hotmail.comoti1167@hotmail.com Posty: 1Verified User

Witam, mam MT07 2019 (w ramce jest 11/18) Mam flash FTECU przed Qs i kupiłem Qs tydzień temu. Flash ma tylko wyodrębnioną melodię z PCV, wyłączono decel cut i fam temp niższy, wszystko inne nietknięte. Zamontowałem Qs poprawnie na czerwono do pchania, prawidłowej orientacji dźwigni itp. Przez pierwsze dwa dni jazdy na rowerze wszystko idealnie i gładko (wartości fabryczne na Qs). Nagle trzeciego dnia jazdy na rowerze (bez zmiany czegokolwiek) robi się skakanie, gdy osiąga minimalne obroty nie wyłączył się, ale było skokowo jak zgaśnięcie i Qs przestały działać, podczas gdy pedał gazu i przyspieszanie rower nie zmieniają biegów, które mam aby odciąć przyspieszenie lub użyć sprzęgła do zmiany biegu na wyższy, ale Qs nie działa, a motocykl jest podskakujący. Próbowałem już podłączać i rozłączać, jeździłem na rowerze z odłączonymi Qs i działał idealnie bez problemów, zmieniłem tabele i mapy, zmieniłem wszystko na zapas, zmieniłem wszystkie zmienne w sekcji Qs, dosłownie próbowałem wszystkiego co było napisane w innym poście na tym forum i innych forach i nic. Odinstalowałem i instalowałem drążek zmiany biegów i dźwignię tyle razy i bez rezultatu, po prostu przestał działać bez zmiany biegów. Naprawdę staram się nie wysyłać niczego do innego kraju, ponieważ Qs jest wystarczająco drogi, aby przestać działać trzeciego dnia użytkowania, jest to tak rozczarowujące i chcę wiedzieć, jak mogę to rozwiązać bez odesłania. Ostatnia deska ratunku, jeśli muszę go odesłać Spodziewam się wymiany Nie chcę marnować pieniędzy tylko po to, żeby zobaczyć "czy to zadziała"

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy wykonałeś test ciągłości swojego czujnika, aby sprawdzić, czy obwód się zamyka, czy nie? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.